korduma kippuvad küsimused

Asume täpselt Lõunakeskuses, kui võtta suund Rimi ja Euronicsi poole. Majakülje lõppedes ümber nurga näete tööstuslike uksi, naabriteks Kliimakaubamaja ja Kummisepp.

Tavaline šampoonipesu vahaga kestab 30min, suuremate autode puhul lisandub 10-15 min. Salongi puhastamisel lisandub juurde ca 1 tund.

Kui auto on kaua pesemata, soovitame pesuliigiks valida pigileotuspesu. Sama kehtib ka hooaegadel- suvel tasub aegaajalt valida pigileotuspesu, pigi eemaldamiseks ja talvel talveleotusega, et eemaldada kuivanud sade setet, nö kareduse eemaldamine.

Suurematel töödel on vajalik 20% ettemaks.

Broneeringu tühistamine 2 tundi enne tulekut on tasuta,samuti võite vahetult enne pesu meile teada anda, et ei saa tulla. Hilinemisel vähemalt 10min. on pesulal õigus Teie aeg tühistada ja asendada järgmise ootel oleva tööga. Ilma põhjuseta mitteilmumise puhul on pesulal õigus esitada arve vähemalt 50% ulatuses tellitud teenuse pealt.

Aquapel kestab klaasidel ca 1 aasta.

Enigma keraamiline püsivaha kestab vähemalt aasta, tarnija sõnul ka kauem.

Pesula korraldab aeg- ajalt sooduskampaaniaid, milles teavitame kodulehe esilehel. Ettevõtetel on võimalik hakata meie lepinguliseks kliendiks, millega väljastatakse koondarve kord kuus ja on õigus saada soodustust. Koha peal on võimalik samuti osta pesula sooduskaarti maksumusega 5 EUR ja tagab -10% kõikidele teenustele.

Teiste lisaküsimuste korral võtke ühendust lounaautoilu@gmail.com

© 2024 Lõuna Autoilu OÜ

ETTEVÕTTE REKVISIIDID

Lõuna Autoilu OÜ
Ringtee 75, 50501 TARTU
Reg.nr: 12295584
KMKNR: EE101581910
 

VEEBILEHT TELLI