PRIVAATSUSPOLIITIKA

Käesolev küpsiste kasutamise ja privaatsuspoliitika teavitus sisaldab kasulikku infot selle kohta, kuidas ja milleks veebileht isikuandmeid (andmeid) kogub ja töötleb. Privaatsuspoliitika lähtub andmekaitse üldregulatsioonist (GDPR – General Data Protection Regulation).

Privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

Lõuna Autoilu OÜ (reg.nr: 12295584) on isikuandmete vastutav töötleja ning küsimuste korral kirjuta info@tartuautopesu.ee

Lõuna Autoilu OÜ töötleb oma klientide ja kontaktisikute andmeid, kes on avaldanud soovi tarbida meie teenuseid või on varasemalt kasutanud meie teenuseid.

Broneeringuvormi kaudu broneerimisel kinnitab lehekülje külastaja, et on tutvunud Lõuna Autoilu OÜ privaatsuse ja andmekaitse tingimustega ning aktsepteerib neid täielikult ja mööndusteta. Lõuna Autoilu OÜ töötleb järgmiseid andmeid:

  • Üldandmed: ees,- ja perekonnanimi, sugu
  • Kontaktandmed: e- post, telefoninumber
  • Tarbijakäitumise andmed: eelistatud makseviisid
  • Ostuandmed: tšekinumbrid, arveldusarve nr
  • Kliendi tagasiside: lemmikteenused, hinnangud, e-kirjade statistika.
Ettevõte kogub andmeid, kui kasutaja
  • registreerib end kasutajaks läbi broneerimissüsteemi
  • elektronposti teel ja telefoni teel korduvalt võetud ühenduse teel
Ettevõtte andmeid kogume samuti esitatud lepingu alusel- kirja pannakse ettevõte nimi, vastutava isiku ees,- ja perekonnanimi, telefoninumber ja elektronposti aadress, ettevõtte kontaktandmed, ettevõtte reg nr, auto mark ja reg. number
 
Isikuandmeid hoiustatakse meie broneerimissüsteemi andmebaasis ja sellele ligipääs on ainult meie töötajatel ja ei kuulu jagamisele kolmandatele isikutele. Privaatsus garanteeritud. Lõuna Autoilu OÜ võib kasutada andmeid soodustuste ja kampaaniate edastamiseks.
Lõuna Autoilu OÜ võib koguda ka isikustamata andmeid, milleks võivad olla andmed tegevuse või aktiivsuse kohta tartuautopesu.ee veebilehel, mida kogutakse statistika ning kliendile parema teenuse pakkumise eesmärgil. Privaatsuspoliitikas käsitleme selliseid andmeid kui isikustamata andmeid.
 
Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust elektronposti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi. 
 
Pretensioonide esitamine e-maili teel. Kui kokkuleppele ei saa, saab klient pöörduda Tarbijakaitse ametisse või kahjude puhul sekkub kindlustus.
 

© 2024 Lõuna Autoilu OÜ

ETTEVÕTTE REKVISIIDID

Lõuna Autoilu OÜ
Ringtee 75, 50501 TARTU
Reg.nr: 12295584
KMKNR: EE101581910
 

VEEBILEHT TELLI